Zwrot / Wymiana

Formularz zwrotu


Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta Klient będący osobą fizyczną, dokonujący zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Klient powinien złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz dokonać zwrotu towaru do Sklepu.

 

Zwracane towary muszą być kompletne (nie mogą być pozbawione zawieszek, metek), zwrócone w stanie nienaruszonym. Płyty CD i DVD zapisane na nośnikach muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu (nieusunięta folia, niezniszczone pudełko).

 

Zwracany towar należy odesłać najpóźniej w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy wraz z oświadczeniem o zwrocie znajdującym się w linku powyżej na adres:

 

Hurtownia TAKT – ZWROT
ul. Ogródki 12
44-200 Rybnik

 

Koszty zwrotu towaru do Sklepu ponosi Klient.

 

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.Sklep dokonuje zwrotu wszystkich dokonanych przez Klienta płatności w ciągu 14 dni od otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy. W przypadku płatności przelewem elektronicznym pieniądze zostaną zwrócone na rachunek, z którego zostały pierwotnie wysłane. W przypadku płatności przelewem bankowym lub płatności za pobraniem Sklep zwraca pieniądze na konto bankowe wskazane przez Klienta.

 

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi jeżeli przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Klienta.Formularz wymiany

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl